Haber

Başkan Altay Sosyal İnovasyon Ajansı “İyi Seyirler” Podcast Serisinin Konuğu Oldu

Konya Büyükşehir Belediyesi Sosyal İnovasyon Ajansı’nın “İyi Seyirler” podcast serisinin özel konuğu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay oldu. Afet ve Kriz İdaresi özel bölümünde konuşan Önder Altay, deprem sonrası Hatay’da Büyükşehir Belediyesi olarak yürüttükleri çalışmalardan bahsetti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi Sosyal İnovasyon Ajansı’nın (SİA) “İyi Seyirler” podcast serisinin konuğu oldu.

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’ta meydana gelen ve 11 ilde büyük yıkıma yol açan depremde tüm Türkiye’nin yanı sıra Konya halkının da seferber olduğuna değinen Önder Altay, depremin hemen ardından yaşananları SİA Podcast’e anlattı. Hatay.

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi işbirliğiyle kurulan Sosyal İnovasyon Ajansı’nın inovasyon alanında rol model olduğunu belirten Lider Altay, “Afet ve Kriz Yönetimi” özel bölümünde yaptığı konuşmada, deprem haberini alır almaz bir an önce Hatay’a ulaşmak için yola çıktı. çıktıklarını söyledi. Önder Altay, bölgeye gönderilen yardımların dağıtımından arama kurtarma çalışmalarına, altyapıdan konteyner kente kadar Büyükşehir Belediyesi ve Konya halkının gösterdiği örnek teşkilat için emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi Sosyal İnovasyon Ajansı’nın “İyi Seyirler” dizisinin “Afet ve Kriz Yönetimi” özel bölümü “socialinovasyonajansi.com/podcast.html” adresinden dinlenebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu