Haber

Kayseri protokolü depremzedelerle buluştu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, deprem bölgelerinden kente gelen depremzedeleri kucaklamaya devam ederken, depremden etkilenen vatandaşların huzuru, refahı ve konforu için çalışmalarını sürdürüyor.

Depremzedeleri kentte bir an olsun yalnız bırakmayan Önder Büyükkılıç, eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile sohbet etti ve deprem bölgesinden Kayseri’ye konuk olan Vali Gökmen Çiçek’in eşi Sümeyra Çiçek, Yusuf Kayra’yı ziyaret etti Bayram ve Yasemin Uyan çiftinin yeni doğan bebekleri aile ile görüşmeye geldi. Afetten etkilenen aile ile sohbet eden Önder Büyükkılıç, eşi Necmiye Büyükkılıç ve Vali Gökmen Çiçek’in eşi Sümeyra Çiçek’in eşi bebeğin sağlık durumu hakkında da bilgi aldı.

Daha sonra Hatay’da kızları Gizem’i deprem felaketinde kaybeden Rençber ailesine taziye ziyaretinde bulunan Önder Büyükkılıç, eşi Necmiye Büyükkılıç ve Vali Gökmen Çiçek’in eşi Sümeyra Çiçek, Rençber Ailesi’ne başsağlığı diledi.

Ziyarette depremin etkilerinin devam ettiği bu günlerde depremzedelerin her zaman yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini belirten Büyükkılıç, şunları kaydetti:

“Deprem bölgelerinden kente gelen depremzedelerimiz için geldikleri günden beri hummalı bir şekilde çalışıyor, onları şehrimizde rahat ettirebilmek için çalışıyoruz. Depremzedelerimizin kaldığı yerleri sık sık ziyaret ediyoruz. Kayseri’ye konuk olan Bayram ve Yasemin Uyan çiftinin yeni doğan bebekleri Yusuf Kayra’yı ziyaret ettik. Allah ailesine bağışlasın. Daha sonra Hatay’da kızları Gizem’i deprem felaketinde kaybeden Rençber Ailesi’ne taziyelerde bulunduk. Rabbim siz değerli hemşerilerimize sabırlar versin, ahirette hayatını kaybeden yavrumuza rahmet eylesin.

Yanıtlaİlet

kuyucak-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu