Teknoloji

Mart ayının ikinci haftasında çıkacak PC oyunları #2

 
Bu liste Mart ayının ikinci haftasında çıkacak PC oyunlarının devamı niteliğindedir. Liste çok uzun olmasın diye belirli modüllere ayırdık. Şimdiye kadar yayınlanan sayıların bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz:
 
– Mart ayının ilk haftasında çıkacak PC oyunları: 1-7 Mart 2023
– 1 Mart’ın ikinci haftasında piyasaya sürülecek PC oyunları
 
İşte Mart ayının ikinci haftasında çıkacak oyunların ikinci bölümü
 
 
– DC’s Justice League: Cosmic Chaos (10 Mart: aksiyon macera rol yapma oyunu)
 
 
PHL Collective tarafından geliştirilen ve Outright Games Ltd.’nin sahibi olduğu DC’nin aksiyon rol yapma macera oyunu Justice League: Cosmic Chaos, 10 Mart’ta biz oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. çizgi film tarzı grafikleriyle öne çıkan ve birçok DC kahramanı içeren oyunda, düşmanlarla ve kötülerle bir kez daha yüzleşmek için harika bir maceraya atılacağız. Karakterlerden ve elimizdeki karakterlerin yeteneklerinden yararlanarak kötülüğe karşı koymaya çalışacağız.
Daha çok taşınabilir tarz bir yapıya sahip olan ancak PC platformunda çıkış yapacak olan bu oyun, DC kozmosunun kötü adamlarını, DC kozmosunun kahramanlarını ve dünya yapısını içeriyor. Bu oyunda Wonder Woman, Superman ve Batman olarak oynayabiliyor ve bu üç karakterin benzersiz özelliklerini düşmanlara karşı kullanabiliyoruz. Üç karakterin de farklı özelliklere sahip olduğu bu yapımda düşmanlara karşı hamleler yapabiliyor, üzerlerine lazer atabiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz. Aksiyon ve dövüş sistemi sayesinde kötülere karşı koyabilir ve onları hızlıca yenebiliriz.
 
 
Kötülüğün kol gezdiği bu DC dünyasında üç kahraman olarak yola çıkıyor ve çeşitli görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyundaki zorluk unsuru kolaydan zora doğru hatasız ilerliyor, oyun bize nasıl oynanacağını öğretme amacı ile başlarda kolay gibi görünse de sonrasında bu zorluk daha da artıyor. Bundan dolayı her oyunda olduğu gibi bu oyunda da zorluk sistemi kolaydan gerçeğe doğru ilerliyor.
Oyun içerisinde alacağımız birçok zorlu görev, bu zorlu görevler sonrasında alacağımız çeşitli ödüller ve dahası bulunuyor. Bir bölgede kötülüğe karşı savaşırken istediğimizi yapabileceğimiz, istediğimiz hamleleri gösterebileceğimiz bu yapımda üç karakterin de farklı özellikleri ve zekaları var. Bu özellikleri ve marifetleri kullanarak düşmanlara karşı daha etkili savaşabiliriz. Oyuncular öncelikle bu üç kahramandan birini seçip bu kahramanların özelliklerinden faydalanabiliyor. Dilerseniz Wonder Woman’ı alıp yukarıdan aşağı süzülebilirsiniz ya da Superman’i alıp doğruca gökyüzüne uçabilirsiniz. Bu seçim tamamen size kalmış.
 
 
Tek oyunculu bir yapıya sahip olan bu oyun aynı zamanda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz co-op oyun moduna da sahip. Bu mod sayesinde arkadaşınızı yanınıza alıp kötülüğü onunla yenmeye çalışabilirsiniz. Oyunda hem arkadaşınızın ana karakterini hem de tarafınıza davet ettiğiniz diğer karakteri kontrol ediyorsunuz. Bu nedenle ikiniz birlikte ilerleyerek çeşitli zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyor ve size verilen görev ve görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz.
Bu tarz yapımları arkadaşlarla oynamak adettendir, bu da bize daha eğlenceli bir deneyim yaşatır. Bu nedenle güçlü yönlerde arkadaşlarınızdan anında yardım istemek, o gücü yanınızda bulundurmak, kötülüklere karşı daha etkili olmak, onlara karşı daha stratejik ve planlı davranmak daha keyifli bir deneyim sunabilir.
 
 
Daha keyifli bir deneyim sunan oyunda arkadaşınızla birlikte oynamanız adettendir. Çünkü kötülüğe karşı birlikte plan yapmak, strateji oluşturmak ve harekete geçmek daha keyifli olabiliyor.
Arkadaşınızla oynamak için yerel kooperatif moduna girmeniz gerekiyor. Oyunda rastgele bir çevrimiçi co-op veya çevrimiçi oyun modu yoktur. Bu nedenle oyun yalnızca yerel modu destekler. Bu nedenle arkadaşınızın fiziksel olarak yanınızda olması gerekiyor ve bölünmüş ekranda iki karakter ile ilerleyebiliyorsunuz. Bölünmüş ekranda bir arkadaşınızın diğer karakterini seçerek ilerliyorsunuz ve o karakterin dışındaki karakteri seçerek bölgeyi kötülüklerden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca birçok görevi yerine getirerek çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.
 
 
DC’nin Justice League: Cosmic Chaos oyununda da her zamanki güçlü görevler bizleri bekliyor olacak. Bu tehlikeli meydan okumalarda ilerleyerek görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz, aksiyon ve macera sisteminin sunduğu özellikleri kullanabiliyoruz ve üç karakterin de özelliklerinden yararlanabiliyoruz. Aksiyon ve macera unsurlarının yanı sıra bu ima çeşitli bulmacaları da içeriyor. Bu bulmacaları da çözmemiz gerekiyor. Dolayısıyla oyunda bu bulmacaları çözerek hem hikayede ilerliyoruz hem de kötüleri yenme konusunda ilerleme kaydedebiliyoruz.
Kostüm özelleştirme ve daha fazlasını içerir
Üç karakter ve baş kahramanın yer aldığı bu yapımda rol yapma unsurları bulunuyor. Rol oynama unsurlarının ortasında kahraman kişiselleştirme, çeşitli ödüller elde etme, karakter geliştirme ve daha fazlası yer alır. Oyunda farklı formlarda çeşitli kostümler elde edebiliyoruz ve bu görünümleri elde ederek istediğimiz şekilde ilerleyebiliyoruz. Yani her oyuncu farklı kostümler giyerek karakterini özelleştirebilir ve görünüşünü güzelleştirebilir. Bu sebeple bu tarz kostüm özelleştirmeleri de oyunda yer almaktadır.
 
 
Oyunda kostüm özelleştirmenin yanı sıra beceri geliştirme sistemi de bulunuyor. Bu özel geliştirmeler sayesinde kahramanımız daha gelişmiş beceri ve yeteneklere sahip oluyor. Bu sayede düşmanları daha etkili bir şekilde yenebiliriz. Düşmanları hazırlıksız yakalayarak ve sürekli yeteneklerimizi üzerlerinde kullanarak onları kolayca yenmemizi sağlıyor. Bu yüzden her zaman yetenekleri ve özel yükseltmeleri kullanmamız ve geliştirmemiz gerekiyor.
Oyunda kostüm özelleştirmeleri ve özel güçlendirmelerin yanı sıra çeşitli sırlar da bulunuyor. Bu sırları aslında her bölgede bulabiliriz. Yani kapalı yerler dediğimiz kısımlar var. Bu bölümlerde etrafı araştırarak çeşitli sırları ortaya çıkarabiliyoruz, kapalı mekanlarda ilerlediğimiz ve buraları keşfettiğimiz sürece çeşitli gizemleri çözebiliyor ve karşılığında çeşitli ödüller alabiliyoruz.
 
 
Hem tekli hem de co-op oyun modlarında oynayabileceğimiz bu kahraman aksiyon-macera rol yapma oyununda çevreyi keşfedebilir, çeşitli sırları açığa çıkarabilir, bu dünyaya hakim olan kötülüğün üstesinden gelmeye çalışabilir, görevleri tamamlamaya çalışabiliriz. Çeşitli zorluklar ve etrafta bulduğumuz ödüller aracılığıyla kostümlerimizi ve yaratıcılığımızı özelleştirip güçlendirin. Ayrıca üç karakter alarak buraların hükümdarı olmaya çalışıyoruz.
Çeşitli bulmacaları çözebildiğimiz bu yapımda ana görevlerin yanı sıra yan görevler de bulunuyor. Oyunda toplam üç karakter bulunuyor, bu üç karakterin ortasında Superman, Batman ve Wonder Woman yer alıyor. Bu üç karakterin çeşitli özelliklerinden faydalanabilir ve faydalanabiliriz. Bundan dolayı bu tür görevlerde üç kahramandan birini seçip istediğimiz hamleleri yapabiliyoruz.
 
 
Her zamanki gibi Batman karakterinden bahsedecek olursak, onun batarangından, yukarıdan aşağıya doğru kaymasından ve klasik güçlü yumruk ve tekmelerinden faydalanabileceğiz. Yukarıda da belirttiğim gibi oyundaki her karakter farklı özelliklere ve becerilere sahip olacak. Her birini kullanmak tamamen sizin seçiminiz olacaktır. Hangi karakteri severseniz, hangi karakteri kullanmak isterseniz o karaktere odaklanabilir, kostümünü özelleştirebilir, yeteneklerini geliştirebilir ve düşmanlara karşı daha etkili savaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu nedenle oyunda bu tarz bir özgürlük bize sunuluyor.
Oyunun grafiklerine bakacak olursak biraz değil de oldukça çizgi film tarzında karşımıza çıkıyor. Yukarıda belirttiğim gibi, üstten görünüm taşınabilir aksiyon oyunlarına benziyor. Biz oyuncular için çıkacak olan bu yapım bakalım nasıl bir deneyimle 10 Mart’ta çıkacak. Hep birlikte göreceğiz.
 
 
Oyunun Steam sayfası şu anda açık. Dilerseniz istek listenize ekleyebilir, çıktığı gün bildirim alabilirsiniz. Bu sayede çıkışından haberdar olabilir ve oyunu birinci elden deneyimleme şansına sahip olabilirsiniz. Bu tarz aksiyon-macera rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu yapımıza bir göz atıp bir şans verebilirsiniz diyebilirim.
 
– Volley Pals (9 Mart: çok oyunculu, spor)
 
 
NAISU tarafından geliştirilen ve grup tarafından yayınlanan çok oyunculu spor atari oyunu Volley Pals, 9 Mart’ta geliyor. Renkli ve çizgi şeklinde grafiklerle karşımıza çıkacak olan bu çok oyunculu spor oyununda farklı maceralara atılacak, farklı sporları deneyimleyeceğiz. öğeleri ve daha fazlasını yapın. Farklı mekanikler içeren ve farklı bir deneyim yaşayacağımız bu oyunda, kural değiştirme mekaniklerinden karakter seçimine kadar pek çok farklı tarz içerik bulunuyor. Parti türünü bize sunan bu oyunda toplamda dört oyuncuya kadar takviyeler sunuluyor, bu sayede oyunu dörde kadar arkadaşımızla oynayabiliyoruz.
Dört oyuncuya kadar çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz bu spor araba oyununda çizgi grafikler ön plana çıkıyor. Asıl amacımızın voleybol olduğu bu yapımda eğlenmek için buradayız. Oyunda rastgele bir gerilim unsuru yoktur. Bu nedenle arkamıza yaslanıp bu eğlenceli voleybol deneyiminin tadını çıkarmaya çalışıyoruz.
 
 
Kontrollerin basitleştirildiği bu yapım, kısa sürede hemen hemen her oyuncuya hitap ediyor ve bizlere eğlenceli bir voleybol deneyimi sunmaya çalışıyor. Dört kişiye kadar çok oyunculu olarak oynayabileceğimiz bu oyunda aynı bilgisayarda arkadaşlarımızla birlikte oynayabiliyoruz. Oyunda çevrimiçi çok oyunculu mod yoktur. Çok oyunculu derken, yerel çok oyunculu modu kastediyorum. Yani oyundaki dört kişi fiziksel olarak yanınızda olacak. Bu arkadaşlarla birlikte yerel çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz.
Parti türünü bizlere sunan bu yapımda farklı oyun mekanikleri bulunuyor. Temelini bu voleybol sporundan alan bu yapımda bölümler halinde içerikle karşımıza çıkıyor ve her bölümde farklı temalar ve mekanikler yer alıyor. Bu da oyunun çeşitliliği ve özellikleri açısından bize oldukça keyifli bir deneyim sunuyor diyebilirim. Oyunun bu kadar çeşitli unsurları bünyesinde barındırması oyunculara keyifli dakikalar yaşatabiliyor.
 
 
Farklı mekanik ve yapılarla bölüm bölüm ilerleyeceğimiz bu arcade formatlı voleybol oyununda arkadaşlarımızla birlikte eğlenmek için harika bir maceraya atılıyoruz. Oyunda rastgele aksiyon veya rol yapma unsuru yoktur. Bu sebeple sadece eğlence amaçlı atari içerikleri bulunmaktadır. Çağdaş bir yapıya sahip olan bu oyunda farklı temalar, farklı zorluklara sahip bölümler ve daha fazlası bu oyunda. Oyunda kendi alanımızı ve kendi kurallarımızı oluşturabileceğimiz bölümler var.
Kendi kurallarımızı oluşturacağımız çeşitli bölümler gerçekten daha keyifli bir deneyim sunuyor. Çünkü oyunda seçtiğimiz bu kurallar karşıdaki oyuncuyu zor duruma sokabilir ve ortamı daha da eğlenceli hale getirebilir. Bundan dolayı hem kurallar hem de alanımızı oluşturabileceğimiz bu mekanik sayesinde çok keyifli anlar yaşayabiliyoruz.
 
 
Her bölümde farklı mekanikler içeren ve dört oyuncuya kadar takviye imkanı sunan bu modern araç tarzı voleybol oyununda çeşitli özgürlükler bizi bekliyor olacak. Oyunda voleybol oynarken rakip grubun alanına sıçrayabilir, servisi kullanmadan onlara müdahale edebilir, rakip takımı kızdırabilir ve daha fazlasını yapabiliriz. Oyunda bu kuralları aşabileceğimiz ve karşı tarafı çıldırtabileceğimiz çeşitli mekanikler ve seçimler olduğunu söyleyebilirim. Dolayısıyla oldukça keyifli bir oyun deneyimini bize aktarıyor.
Bunun dışında karşı taraftaki oyuncuları sınırlamak ve oyunu kazanmak için direğin yüksekliği ile oynayabiliriz. Bu yükseklik sayesinde fileleri aşağı yukarı hareket ettirebiliyor, servis atacakken ters atmasını sağlayabiliyor ve puan kazanabiliyoruz. Farklı kuralları çiğneyip farklı şeyler yapabildiğimiz bu voleybol oyununda kazanmak için her yolun mübah olduğunu söyleyebilirim.
 
 
Geleneksel ve standart voleybol oyunlarından farklı olarak bizlere sunulacak olan bu oyunda birebir mücadelelerin yanı sıra ikili mücadelelere de katılabiliyoruz ve ayrıca 2. -on-2 oyun modu. Bunların seçimi tamamen yanınızdaki arkadaş sayısına göre değişebilmekte ve tercihinize göre değişmektedir. Bu tercih tamamen size kalmış ancak 2v2 oyun modu biz oyuncular tarafından daha çok tercih edilecektir.
Kuralları yıkıp yeni kurallar ekleyeceğimiz bu voleybol oyununda her bölümde farklı mekanikler, temalar ve unsurlar bulunuyor. Çizgi film grafikleri ve renkli sanat tarzı ile dikkat çeken bu oyunda farklı karakterleri alıp onlarla birlikte sahaya dalabiliyoruz. Bu iki boyutlu grafikler sayesinde eğlenceli bir araç deneyimi yaşayabiliyoruz.
 
 
Oyunda tabi ki her oyunda olduğu gibi mekaniklere alışmak biraz zaman alıyor. Mekaniğe alıştıktan sonra oyunun bize daha keyifli ve kolay bir deneyim sunduğunu söyleyebilirim. Oyunda oyuncuları eğlendirecek farklı temalar, mekanikler ve içerikler bulunuyor. Örneğin oyunda voleybola başlamadan önce taş kağıt makas yaparak kuralları belirleyebilir ve oyunun kurallarına hakim olabiliriz. Olağan kuralları kendi avantajımıza göre verebiliriz.
Oyunu oynarken elbette arka planın boş olmaması gerekiyor. Bu boşluk çeşitli müziklerle doludur. Oyundaki müzikler oyunu oynamamız için bize daha çok gaz veriyor ve bunun yanı sıra bizi oyunun içine daha çok dahil ediyor diyebilirim. Yepyeni ve çizgi film tarzı grafik ve karakterlere sahip bu yapımda istediğimiz karakteri seçebilir, atılacağımız bu voleybol sahasında direk yüksekliği ile oynayabilir, takviye ile kuralları lehimize çevirebiliriz. kuralları belirleyebileceğimiz çeşitli bölümlerden oluşuyor ve arkadaşımızı veya rakibimizi yenip oyunu kazanmaya çalışıyoruz. Oyunun asıl amacının da tam olarak bu olduğunu söyleyebilirim.
 
 
Elbette geliştirici ekibin tasarladığı parçalar dışında kendi kurallarımızı ve çeşitli kombinasyonları kurabileceğimiz özelleştirilmiş bir bölüm de olacak. Bu bölümde yukarıda da belirttiğiniz gibi kendi kurallarımızı istediğimiz gibi koyabileceğiz ve rakibi tamamen sinirlendirip sınırlayabileceğiz. Oyunda alışılagelmiş voleybol deneyiminin dışında kaotik ve eğlenceli bir voleybol deneyimi sunulacağını söyleyebilirim.
Bu tarz araç şeklindeki voleybol oyunlarını seviyorsanız ve biraz nostalji yaşamak istiyorsanız bu yapım için bir şans verebilirsiniz. Bu oyun önceki dönemlerde oynadığımız atari oyunlarına benzer. Biliyorsunuz bu atari salonlarında bu tarzda grafikler ve oynanış mekanikleri vardı. Artık modern bir arcade deneyimi yaşamanın bu oyunla birleştiğini söyleyebilirim. Doğal oyunun temel amacı voleybol oynamak ve bu voleybol sporunu icra etmektir. Fakat voleybol oynamak istiyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz.
 
9 Mart’ta erken erişim sürümü olarak çıkacak olan oyun, ilk etapta tam sürüm olarak yayınlanmayacak. Erken erişim döneminde oyun sürekli geliştirilecek ve yeni mekanikler ve özellikler dahil edilecektir. Erken erişimin ne zaman sona ereceği ve tam sürümün ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Dolayısıyla bu sürecin yaklaşık 6-7 ay sürmesi bekleniyor. Erken erişim sürümünde geliştirici ekip, geri bildirimlerin dikkate alınacağını belirtiyor. Geri bildirimler sayesinde oyundaki eksiklikler ve hatalar düzeltileceği gibi yeni mekanikler ve parçalar da eklenebilecek.
 
Oyunun Steam sayfası şu anda açık. Dilerseniz Steam sayfasındaki istek listenize ekleyebilir ve oyunun çıktığı gün haberdar olabilirsiniz. Öte yandan oyun iki farklı dili desteklemektedir. Desteklediği tek diller İngilizce ve ortada Türkçe olması sevindirici bir şekilde destekleniyor.
 
– Chippy & Noppo (9 Mart: platform, bulmaca, eğlence)
 
 
Peakvox, O-TWO tarafından geliştirilen ve O-TWO tarafından yayınlanan lego biçimli platform oyunu, yapboz, atari oyunu Chippy & Noppo, 9 Mart’ta piyasaya çıkacak. yapılacak tonla iş var. Oyunda bir fabrika içerisindeyiz ve burada bu iki karakterin kontrolünü ele alıp bize verilen ve belirtilen durumları legolar ile birlikte yapmaya çalışıyoruz. Elimize geçirebileceğimiz bu lego kesimleri ile çeşitli türleri bir araya getirebiliyor ve onlarla yeni tasarımların kilidini açabiliyoruz.
Bu oyunda iki farklı karakter var, bu karakterlerin her biri farklı özelliklere sahip. Örneğin, bir karakter uzun boylu olduğu için ulaşılamayan yerlere kolayca ulaşabilirken başka bir karakter daha küçüktür ve bu karakter alçak yerlere daha kolay ulaşabilir. Dolayısıyla her iki karakter de birbirini tamamlıyor diyebilirim. Bu sayede her iki karakteri de gerçek durumlarda gerçek zamanlı olarak kullanabilir ve belirtilen görevi kolayca yapabilirsiniz.
 
 
Zamanlama gerektiren çeşitli bulmaca öğeleri, bir yerden başka bir yere atlayabildiğimiz platform öğeleri, birleştirebileceğimiz çeşitli tıbbi kesimler ve daha fazlası var. Oyunda bir fabrikadayız ve bu fabrikada çeşitli renklerde kesimler bulunuyor. Bu segmentleri toplayarak çeşitli formlarda işleyebiliriz ve bunlarla bize verilen modül görevlerini yapmaya çalışırız. Oyuna ilk bölümde başlarken bir ekranda ne yapacağımız konusunda bilgi veriliyor ve ekranda da yapmamız gereken yapının görseli bulunuyor. Buna göre etraftaki kesikleri toplayıp yanlış yerlere yerleştirmeye çalışıyoruz ve kesikleri birleştirerek ekrana yansıyan yapıyı oluşturmaya çalışıyoruz. Oyundaki asıl amacımızın tamamen bununla ilgili olduğunu söyleyebilirim.
Oyunu tek kişilik ya da co-op modunda oynayabileceğiniz gibi, siz bir karakteri, arkadaşınız da bir karakteri oynayabiliyor. Bu nedenle bu yöntem oyunlarını iki kişi ile oynamak daha eğlenceli ve keyifli olabiliyor. Bu nedenle arkadaşınızla konuşarak modülleri koordineli bir şekilde toplayabilir ve yapının ekranda görünmesini kolay bir şekilde sağlamaya çalışabilirsiniz. Oyunda bu tür yapılar olduğu için arkadaşınızla gerçek anlamda bağlantı kurabiliyor ve bölümleri hızlıca geçebiliyorsunuz.
 
 
Oyunda segmentleri toplarken belirtilen yapıyı kurmaya çalışırken ulaşılamayan kısımlar olacaktır. Bu bölümlere erişmek için karakterlerin özelliklerinden yararlanmaya çalışacağız. Örneğin, bir modül yüksek bir yere yerleştirilebilir, onu almak için uzun boylu karakteri oraya yönlendirmeye çalışırız. Diğer kısım girilemeyecek kadar küçük bir yerde olabilir ve küçük karakteri bu parçayı alması için yönlendirmeye çalışacağız. Bu şekil bulmacalar ve parçalar oyuna dahil edilecek.
Çeşitli durumlarda oyuncak yapma probleminde işbirliği çok değerli olacaktır. Oyunda çok oyunculu mod ve tek oyunculu oynayabileceğiniz bölümler bulunacak. Ama size her zaman çok oyunculu modu tavsiye ederim. Oyunda bu karakterlerin belirttiği oyuncakları yapabileceğiz ve içinde bulunduğumuz fabrikadaki çeşitli makinelerin çalışma şekillerini öğrenebileceğiz.
 
 
Rengarenk karakterleri ve rengarenk bulmacalarıyla karşımıza çıkan bu oyunda oldukça eğlenceli bir deneyim yaşayabileceğiz. Oyunda iki karakter ile birlikte atıldığımız bu bulmaca macerasında çeşitli bölümler olacak. Bu bölümlerin her biri farklı bir temaya ve farklı bir yapıya sahip olacak. Bu kısımlarda çalışma biçimleri değişecek ve burada yapabileceğimiz farklı oyuncaklar olacak. Bu oyuncakları yapabilmek için etraftan çeşitli kesikler toplamamız gerekecek. Modüllerin her biri farklı bir yapıya ve farklı biçimlere sahip olacaktır. Onları gerçek zamanlı ve yanlış yerde giymemiz gerekecek.
Yukarıda da belirttiğim gibi oyunda ulaşılamayan bölümler olacak ve onlara ulaşmak için karakterlerin özelliklerini kullanabileceğiz. Oyunda bir fabrikada olacağız, aslında bu fabrikada işçi olarak çalışacağız ve işçi olarak çalışacağımız bu fabrikada görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız.
 
 
Tek oyunculu ya da çok oyunculu olarak oynadığımız bu oyunda iki karakter arasındaki uyum çok değerli olacaktır. Farklı fabrikalara geçiş yapabileceğiniz ve her fabrikanın farklı zorluklarının olduğu bu oyunda arka planda çalışan cihazlar, makineler ve daha fazlası olacak. Bunları kullanmak ve üstesinden gelmek bizim işimiz olacak.
Bu oyunda tekrar modüller bulabileceğiz ve bu modüllerin rengini, şeklini ve tasarımını istersek değiştirebileceğiz. Bunları değiştirmek tamamen bizim işimiz olacak. Çünkü bize verilen görevler bunu gerektiriyor. Oyun içinde etrafımızda bulduğumuz modüller ile bize verilen görevi yapmaya çalışacağız. Bunları birleştirip bir araya getirmeye çalışacağız.
 
 
Oyunda farklı farklı oyuncaklar yapacağız. Örneğin bir kısımda araba maketi yapacağız diğer kısımda ise bina maketi yapmaya çalışacağız. Burada çeşitli yapılar inşa etmeye çalışacağız ve bu legoları bir araya getirmeye başlayacağız.
Parçaların rengini ve şeklini değiştirebildiğimiz puzzle oyununda farklı fabrikalara taşınarak bu fabrikalarda verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Oyunda yüksek yerlere tırmanabileceğiz, gerçek zamanlı olarak bir yerden bir yere atlayabileceğiz, çeşitli makinelerin etrafında dolaşıp montaj yapabileceğiz ve verilen görevi yapmaya çalışacağız. bize. Her bölüm farklı mekaniklere ve farklı çalışma biçimlerine sahip olacak.
Oyundaki görevleri yerine getirerek farklı bölümlere geçiş yapacak ve burada yeni fabrikalara hatasız adım atacaktır. Bu fabrikalar bize kuruldukları yerlere göre farklı özellikler sunacaklar. Örneğin ormandaki bir fabrikadan denizdeki bir fabrikaya kadar çeşitli formlarda yapılar karşımıza çıkacaktır. Özelliklerinden faydalanmak ve karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelebilmek için oyundaki karakterleri uyumlu bir şekilde kontrol etmek gerekecektir.
 
 
Bol bulmacalı platform macera oyunu sevenler bu yapımıza göz atabilir. Oyun, 9 Mart’ta biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fiyatı şu anda bilinmiyor. Dilerseniz oyunu Steam üzerinden istek listenize ekleyebilir, çıktığı gün e-posta adresinize bildirim alabilirsiniz. Bu sayede oyunun çıkışından haberdar olabilir ve oyunu satın alıp belirli bir süre deneyebilirsiniz. Oyunu beğenmediyseniz ve Steam’de 2 saatten az oynadıysanız oyunu iade etme hakkınız vardır. Oyunun demo versiyonu olmadığı için bu şekilde başvuru yapabilirsiniz.
Bağımsız bir geliştirici tarafından bizlere sunulacak olan bu oyunda elbette beklentileri yüksek tutmamak gerekiyor. Oyunda yine eğlenceli bir yapı bizlere sunuluyor. Bu nedenle, arkadaşınızla birlikte girebilir ve kısa sürede kendinizi eğlenceli bir yapının içinde bulabilirsiniz. Bu nedenle oyunda çeşitli bulmacalar bulunuyor ve siz de tam bir eğlence için bu bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz.
Oyun ise PC dışında Switch konsollarına da geliyor. Switch konsollarına gelmesiyle birlikte oyunu evinizden veya seyahatlerinizde dilediğiniz gibi oynayabilir, çeşitli bulmacaların çözülmesine yardımcı olabilirsiniz. Bu tarz platform bulmaca oyunları, Switch el konsolunda daha eğlenceli oynanabilir. Bu sebeple aslında bu tarz oyunları Switch üzerinde oynamanızı tavsiye edebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort