Ekonomi

Mobil Ödeme müşterileri harcadıkça kazanacak

Vodafone Taşınabilir Ödeme müşterileri, Mayıs ayı boyunca faturalarına yansıtacakları her 10 TL’ye laptop veya kulaklık hediye edilecek çekilişe katılmaya hak kazanacak.

Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre şirket, müşterilerine dijital dünyada fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri’nin Mayıs ayı boyunca geçerli olacak yeni kampanyasında Vodafone Taşınabilir Ödeme müşterileri, faturada yaptıkları her 10 TL’lik harcama için 1 çekiliş hakkı kazanacak. Çekilişte 1 kişiye Monster laptop, 4 kişiye Apple Airpods 3.nesil kulaklık hediye edilecektir. Çekilişe katılım için son tarih 2 Haziran olarak belirlendi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Konseyi Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin şunları söyledi:

“Vodafone Taşınabilir Ödeme çözümümüz ile faturalı limitlerde harcama tutarını faturaya yansıtarak, ön ödemeli limitlerde ise harcama bedelini bakiyeden düşerek alışveriş yapma imkanı sağlıyoruz. Dijital Abonelik gibi işyerlerinden yapılan alışverişlerin yanı sıra, Oyun ve Uygulama Mağazaları, e-ticaret platformumuz Her Şey Benim Yanımda “Müşterilerimizin harcamalarını faturalarına yansıtma veya faturasız hatlarında bakiyeden düşme imkanı sunuyoruz. Yeni kampanyamız ile Vodafone Mobil Ödeme müşterilerimiz Mayıs ayı boyunca faturalarına yansıtacakları her 10 TL için 1 çekiliş hakkı kazanacak. Tüm müşterilerimizi kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu