Teknoloji

Yeni Apex Legends: Resurrection Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Electronic Arts ve Respawn Entertainment tarafından Apex Legends: Resurrection’dan yeni oyun fragmanı Yayınlandı. Güncelleme ile birlikte oyuna yeni içerikler, ekipmanlar ve dahası gelecek.


İlginizi çekebilir: Mass Effect Legendary Edition Steam Fiyatı Düştü!


Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan Apex Legends’ın yeni dönemi Resurrection, aksiyon dolu bir oynanış fragmanı ile tanıtıldı. 8 Ağustos’ta tüm platformlar için ücretsiz olarak yayınlanacak olan Resurrection güncellemesi, Revenant’ın oyuna dönüşüne odaklanacak.

Yeni Apex Legends: Resurrection Oynanış Fragmanı

Yeni güncelleme ile birlikte oyuna özgün içerikler, ekipmanlar ve dahası geliyor. Bazıları aşağıdaki formda listelenmiştir:

Revenant’ın Yeniden Doğuşu

Dördüncü dönemde tanıtılan Revenant, yeni dönemde tamamen yenilenecek ve dönem boyunca tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Oyuncular, dönem sonuna kadar sunulan bazı uğraşların üstesinden gelerek Revenant’ı karakterlerinin tam ortasına koyabilecekler. Revenant’ın yetenekleri oyunda aşağıdaki biçimde görünecek:

  • Yeni Pasif Yetenek – Assassin’s Instinct: Revenant, sağlık puanı düşük oyuncuları görebilecek. Ayrıca eğilerek daha hızlı yürüyebilecek ve duvarlara daha aktif tırmanabilecektir.
  • Yeni Taktik – Gölge Saldırısı:Revenant, önündeki boşluğu hızla geçmek için ileri atlayabilecektir.
  • Yeni Ultimate – Sahte Gölgeler:Çevresinde ağır bir karanlık güç oluşturabilen Revenant, aldığı hasarı engelleyebilecek ve aynı zamanda sağlığını geri kazanabilecektir.

Broken Moon’da Mixtape Heyecanı

Oyuncuların hayranlıkla takip ettiği mixtape modları Broken Moon’a geliyor. Gun Run ve Team Deathmatch, The Core’da ve Control, Production Yard’da mevcut olacak.

Death Dynasty Collection Etkinliği

8-15 Ağustos ortasından itibaren oyuncular Battle Royale modunda iki kat XP kazanabilecekler. Bire bir etkinlik, 15-22 Ağustos ortasında Mixtape’te de aktif olacak.

Diriliş Savaş Bileti

Battle Pass ile oyuna yeni silah desenleri, karakter kostümleri, ifadeler ve daha fazlası eklenecek.

Apex Legends: Resurrection, 8 Ağustos’ta PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

kulu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu